Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Щойно! Захисниця “Азовсталі” “Пташка” вперше після полону звернулася до українців і розповіла, чим буде займатися після лікування.

Звільнена з російського полону українська захисниця Катерина Поліщук із позивним “Пташка” звернулася до українців і розповіла, чим буде займатися після лікування.

“Пташка”, яку вдалося визволити з полону Росії, наголосила на необхідності подальшої боротьби за кожного українського воїна, який опинився у полоні РФ. Парамедикиня наголосила, що це обов’язок кожного свідомого громадянина.

21-річна “Пташка” розповіла, що після нетривалого відновлення має намір продовжувати боротьбу за Україну, за українські землі і українських військових, які перебувають у полоні Росії.

Захисниця “Азовсталі” наголосила, що це першочергово і вона вважає, це своїм завданням і обов’язком. Нині ж каже, що частина її серця залишилася із українськими бранцями у російському полоні.

“Я повернулася, але повернулася не зовсім, адже частина мого серця залишилася там, у російському полоні – українські воїни досі перебувають у цьому пеклі. Тому наше основне завдання – далі боротися за кожного українського воїна. Зараз зовсім трошки я відновлюся і ми будемо продовжувати боротьбу, звільняти українські землі від цієї мокшанської напасті і звільняти українських військових. Це першочергово, це моє завдання і мій обов’язок. І я вважаю, це обов’язок кожного свідомого громадянина – боротися, не зупинятися і бути сильними. Всім дякую. Слава Україні!”, – сказала парамедикиня-доброволиця Нацгвардії “Пташка” у сторіз і додала напис “Радіємо та не розслабляємось!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post П1сля tрагедії Маріуполя хотів вsиновити дитину. Пам’яті майора Сокоринського з Володимира
Next post Ком в горлі, досі не вірю…В Києві нa проспекті Глушковa через конфлікт нa дорозі зaстрелuлu військовослужбовця Олексія Щербuну. Відео