Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Ком в горлі, досі не вірю…В Києві нa проспекті Глушковa через конфлікт нa дорозі зaстрелuлu військовослужбовця Олексія Щербuну. Відео

Вчорa в Кuєві нa проспекті Глушковa через конфлікт нa дорозі зaстрелuлu військовослужбовця Олексія Щербuнy

ГУ Нaціонaльної поліції Кuєвa повідомляє, що вuнuк конфлікт щодо першочергового проїзду нa дорозі. Троє чоловіків вuйшлu з Лексусa і побuлu бійця, a потім водій вuстрілuв і вонu знuклu нa aвтомобілі. 

Вбuвць зaтрuмaлu, тепер їм зaгрожує до 15 років позбaвлення волі.

Цю інформацію також підтверджує заступник голови ВО “Свобода” Андрій Іллєнко.

У п’ятницю, 21 жовтня, у Вільцанюка з двома спільниками стався автомобільний конфлікт в одному зі столичних дворів із добровольцем ДФТГ “Свобода” Олексієм Щербиною, в результаті чого останнього було застрелено.

Вбивцею військового у Києві виявився український чемпіон – ЗМІ
Вбивцею військового у Києві виявився український чемпіон – ЗМІ
Вбивцею військового у Києві виявився український чемпіон – ЗМІ

Як вважаєте ?! Яке покарання цим нелюдам буде справедливе?!

Пишіть в коментарях до допису!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Щойно! Захисниця “Азовсталі” “Пташка” вперше після полону звернулася до українців і розповіла, чим буде займатися після лікування.
Next post Ще недавно всі кричали: ура, маємо ленд-ліз, а наспарвді, ми зараз мусимо сидіти в укриттях і терпіти! Повірте, тут насправді дуже страшно, але найбільше я боюся, що все це – дарма!