Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Виходить всі ЦІ роки нас 0бманювали? «Північний потік 2» був нашим внеском у р03в’язання в1йни в Україні — міністр юстиції Німеччини

Міністр юстиції Німеччини Марко Бушман заявив, що політика країни щодо будівництва газопроводу «Північний потік 2» зробила внесок у розв’язання війни в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню Welt.

«Наскільки ми знаємо сьогодні, те, що ми, німці, проштовхнули газопровід “Північний потік 2” після анексії Криму, було нашим внеском у розв’язання війни в Україні», — йдеться у його повідомленні. 

Німецький міністр додав, що бачить структурні паралелі у безпековій ситуації в Європі сьогодні й у 1938 році.

«Ми маємо справу з диктаторами, які висувають територіальні претензії та розраховують на те, що західні демократії залишать їх під тиском. Тоді вважалося, що йдеться про Чехословаччину. Так само багато хто вважав, що йдеться про Крим. Або потім про Україну. Але це не так. Тут атакована вся наша система цінностей», — зазначив Бушман.

На його думку, політикою замирення нічого не можна досягти, бо «диктатор сприймає це лише як запрошення». Він також згадав, що росія вже проводила масштабні операції з дестабілізації у країнах Балтії.

«У разі нападу на наших партнерів по НАТО ми фактично стали б стороною збройного конфлікту через зобов’язання щодо допомоги НАТО», — наголосив німецький міністр. 

Про «Північний потік 2»

Газопровід збудував російський «Газпром» разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії. Україна не один рік наголошувала, що це становить загрозу як для її енергетичної безпеки, так і всієї Європи.

Після початку повномасштабного вторгнення рф від запуску «Північного потоку 2» все ж відмовилися.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post 3упин1ться…«Від п0биттів у мене під серцем одразу тр1снули два ребра»
Next post У Києві Щ0ЙН0 вбuлu д0бровольця «Свободи» Олексія Щербину (Д0ПОВНЕНО)