Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Я був готовий там померти” – в Україні воював син племінника колишнього президента США Джона Кеннеді

В Україні проти російських окупантів воював син племінника колишнього президента США Джона Кеннеді.

Конор Кеннеді, син племінника колишнього президента США Джона Кеннеді, в Україні брав участь у військових подіях та знищував окупантів. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, – пише ТСН.

За його словами, він був глибоко зворушений подіями 24 лютого та хотів допомогти. Тому він записався до Українського інтернаціонального легіону.

“Я знаю, що ця історія буде опублікована, тому я хочу розповісти її першим, щоб зробити це якнайкраще та спонукати інших до дії. Як і багато людей, я був глибоко зворушений тим, що я бачив в Україні за останній рік. Я хотів допомогти. Коли я почув про Український інтернаціональний легіон, я знав, що поїду, і наступного дня пішов до посольства записуватися”, – сказав Конор.

За його словами, родина та друзі не знали, що він відправився на війну. Також своє справжнє ім’я він не називав побратимам, оскільки хвилювався через те, що до нього може бути інше ставлення.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Нaрдeп: «Досить жaлiтucя, ви не цiнyєтe cвoю кpаїнy! У нaс нaйдeшeвшa кoмyнaлкa і взaгaлi вcе нaйдeшeвшe»
Next post Наш герой! 23-річний офіцер зі Львова. Цей хлопець врятував від котла понад 300 українських бійців