Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Не віддавав бронежилет і загинув не від кулі снайпера”: мама загиблого Паші Лі розповіла правду про його смерть

Актор Паша Лі загинув навесні в Ірпені, коли в місто ввійшли російські окупанти.

Зокрема, про смерть знаменитості багато писали. Утім, як виявилося, Паша Лі загинув не так, як раніше повідомлялося, передає ТСН.

Мама актора розповіла, що її син не служив у лавах тероборони, а був волонтером. Знімки, де Паша зображений у військовій формі, були зроблені під час знімань фільму.

Окрім того, мама актора розповіла, що її син загинув не від рук снайпера та не знімав свого бронежилета, аби віддати дитині.

“ФОТО ЗРОБЛЕНО ПІД ЧАС ЗЙОМОК ФІЛЬМУ АХТЕМА СЕІТАБЛАЄВА “МИРНИЙ-21″. У ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОБОРОНІ ПАША НЕ БУВ, ВІН ПРАЦЮВАВ У ВОЛОНТЕРСЬКОМУ ШТАБІ МІСЬКОЇ РАДИ. МЕНІ ПОТРІБНА ПРАВДА ПРО СИНА, А НЕ ЛЕГЕНДИ!” – РОЗПОВІЛА МАМА АКТОРА В КОМЕНТАРІ НСЖУ.

Оскільки Паша жив в Ірпені, перед евакуацією він з іншими волонтерами вирішив заїхати додому. Утім, та частина міста вже була окупована росіянами. Коли вони їхали, їхню автівку розстріляли. Двом іншим волонтерам вдалося врятуватися. Ірині й Тарасу окупанти під прицілом автомата наказали тікати, а Пашу забрати не дозволили.

За декілька днів українці відшукали тіло загиблого актора.

“СПОЧАТКУ ПРО НЬОГО ПИСАЛИ, НІБИ ВІН СЛУЖИВ У ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОБОРОНІ, ПОТІМ – НІБИ ЗАГИНУВ ВІД КУЛІ СНАЙПЕРА, ВІДДАВШИ СВІЙ БРОНЕЖИЛЕТ. ЦЕ ВСЕ – НЕПРАВДА. ВБИВСТВО МОГО СИНА, ЦИВІЛЬНОГО, – ЦЕ ВОЄННИЙ ЗЛОЧИН, ЗА ЯКИЙ УБИВЦІ МАЮТЬ ВІДПОВІСТИ!” – РОЗПОВІЛА МАМА АКТОРА.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Слухай сюди, Аpecтoвич, я Лірник Сашко, я і є культура! Я Пиcьмeнник, а ти xтo? Щo ти у своєму житті зробив? Може сказати? Що залишиш після себе?Хто ти таке, щоб судити про нашу українську культуру?
Next post Українка не стрuмалаcь: Скажіть мені, що має статuсь? Що може людям відродuтu розум? Південь Віннuччини. Восьмий місяць війни…