Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Нелюди, що з вами? Такого немає ніде в світі!  У Скадовську р0сійські 0купанти пов1сили українку біля будівлі суду

Родичка вбитої розповідала, що Тетяна раніше писала їй про те, що “її вирахували”.

В окупованому Скадовську Херсонської області російські окупанти повісили 56-річну Тетяну Мудренко через її проукраїнську позицію.

Зв’язок з жінкою обірвався ще 7 жовтня, тоді її рідна сестра Наталія забила на сполох й почала публікувати у соцмережах фото сестри-близнючки з проханням допомогти знайти рідну людину, повідомляє “Обозреватель“.

Місцеві мешканці тоді повідомили Наталії, що “поліція” зупиняла авто Тетяни та її чоловіка Анатолія. Після цього ці ж псевдоправоохоронці заявилися додому до подружжя, провели обшук, чоловіка побили, забрали машину та велосипед.

“ТЕТЯНА НЕ МОВЧАЛА, ВОНА ЇМ ТАК І СКАЗАЛА: “НІКОЛИ СКАДОВСЬК НЕ БУДЕ РОСІЙСЬКИМ. СКАДОВСЬК – ЦЕ УКРАЇНА”. ЇХ ОБОХ ВІДВЕЗЛИ ДО МІСЦЕВОГО “ВИТВЕРЕЗНИКА”. ЦЕ ТЕ, ЩО РОЗПОВІЛИ СЕСТРІ ТАНІ”, – РОЗПОВІЛА ВИДАННЮ РОДИЧКА СІМ’Ї.

Далі жодної інформації про долю подружжя не було. Аж згодом з’явилися повідомлення про те, що Тетяну Мудренко повісили просто біля суду у Скадовську. Цю інформацію підтверджували й очевидці.

Родичка вбитої розповідала, що Тетяна раніше писала їй про те, що “її вирахували” й просила спілкуватися лише в Телеграмі. Також вона пообіцяла зустрітися, коли все закінчиться, якщо “буде жива”.
Знайомі Тетяни кажуть, що вона ніколи не приховувала своїх українських поглядів.
“У неї на велосипеді навіть був прикріплений невеликий український прапор. Коли ходила на мітинги, їй навіть бризнули сльозогінним газом в обличчя. Вона дуже сердилася на сусідів, які були за Україну, але за час окупації швидко перевзулися й стали на бік Росії. Це її обурювало”, – розповідає подруга.

Кілька днів тому окупанти випустили чоловіка Тетяни. Він забрав тіло дружини, вона була задушена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Вона наша спасителька: Браво – 20хв назад експрезидент Литви Даля Грибаускайте завила, що…
Next post Щойно! Передали з Херсону: “ми тримаємося як можемо, але…” Те, що почалося в місті не передати словами…Вони можуть зупинити на вулиці будь-яку людину і…”