Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Данілов ЯК тільки вийшов від Зеленського оголосив про безпрецедентне рішення: відтепер мова окупанта (російська) має зниuкнутu з нашої території взагалі, як елемент вор0жої пропагандu й промuвання мізків а держканали переведуть на…. Відео

Російська мова має зникнути з території України взагалі, як елемент ворожої пропаганди і промивання мізків українського населення. А хто проти – хай іде на російські болота і квакає російською мовою там.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Він вкотре озвучив думку, що в Україні обов’язковими мають бути українська та англійська мови.

«Російська мова має зникнути з нашої території взагалі, як елемент ворожої пропаганди й промивання мізків для нашого населення… Англійська є обов’язковою, наша рідна мова є обов’язковою. А насаджувати сюди ці російські наративи дуже небезпечно – нібито ми маємо з ними порозумітися, ми маємо щось зрозуміти. Дивіться: нам від них нічого не треба, нехай вони відчепляться від нас, хай відійдуть на свої болота і квакають своєю російською мовою», – сказав Данілов.

Також він повідомив, що на нараді у президента України Володимира Зеленського ухвалили рішення про перехід державного телеканалу FreeДом з російської мови на англійську.

«Рішення було ухвалено, що починати треба з мови міжнародного спілкування – англійської. І решта мов буде додаватися. Це питання сьогодні в кабінеті у президента проговорювалося на нараді», – повідомив секретар РНБО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post На першому фото – Маша , їй вісім років . Вона плаче над труною свого батька , Артема Синельника – краматорця , який служив у Нацгвардії і загинув під Волоховим Яром
Next post В РФ відкрили “ящик пандори”: Прямо в ці хвилини відбувся “приліт” по промисловому заводу. Відео