Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вони мабуть ЩОСЬ знають: Польща в екcтрeному порядку розпочала підготовку до можливого військового вторrнення з Росії

 

Польща готується до російського вторгнення. Блінданжі модернізують, проводять заняття з виживання та польових навичок. У старших класах починають вчитися поводитися зі зброєю.

«Люди зняли рожеві окуляри», — сказав The Washington Post Кшиштоф Войцек, засновник неурядової організації, яка організовує курси з виживання та навчання зброї за рахунок державного бюджету. «Довгий час люди вважали, що нічого не повинно статися і військо насправді непотрібні».

Поляки активно готуються до вторгнення. Запроваджено базові польові навчання та спрощено процес видачі громадянам посвідчень на зброю.

Модернізуються та будуються нові бомбосховища: тепер у них може сховатися мільйон людей. З’являється Штаб тероборони.

А також запровадити дослідження військової теорії та практики до навчальної програми дошкільної освіти. З 13 років діти навчатимуться основам володіння вогнепальною зброєю. «Ми не повернемося до ніг Росії», – заявив прем’єр-міністр Матеуш Моравецький, перерізаючи стрічку на стрільбищі біля школи.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЯК ТІЛЬКИ на заправку заїхав бyc iз наклейкою нa лoбoвoмy ,,гpyз 200‘‘, a зa ним cтapa кaмyфльoвaнa ML-ка вcя пociчeнa осколками – відразу чepгa в cepeдинi зaвмepлa.
Next post Ой, а що ж це сталося? Розвідка підтвердила, що у 56-ої російської ДШП всі танки зупинилися на другій лінії в очікуванні … УВАГА!!! Палива – бо ЗСУ всі склади з паливом “обнулили”