Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Якщо… Bідверто, то це… “Це велика дурість”: Ходорковський назвав головну помилку Заходу щодо Путіна

Російський опозиціонер Михайло Ходорковський заявив, що західні політики не до кінця усвідомлюють усю небезпеку війни РФ проти України. Через це деякі з них стопорять постачання зброї для ЗСУ, побоюючись ескалації.

Повідомляє obozrevatel.com

Проте диктатор РФ Володимир Путін уже вважає, що Захід перебуває у стані війни з Росією. Про це Ходорковський розповів у інтерв’ю виданню Bild.

За словами опозиціонера, Захід боїться Путіна і, зокрема, ескалації, до якої, на їхню думку, може призвести постачання озброєння в Україну. Ходорковський підкреслив, що така позиція політиків дурна і РФ уже вважає, що перебуває у стані війни із Заходом.

“Я думаю, що західні політики найбільше бояться Путіна. Вони думають, що вони не на війні. Через це вони також вважають, що постачання певної зброї може призвести до ескалації або перетворити їх на партію війни. Це велика дурість. З точки зору Путіна, західні політики та країни вже перебувають у стані війни з Росією”, – сказав Ходорковський.

Також він зазначив, що незважаючи на різні “виправдання” війни, які пропагандисти розповідають росіянам, головна мета Путіна полягає у пограбуванні України. На думку Ходорковського, масштаби насильства та гноблення з боку російських окупантів – це не військова агресія, а особиста – проти жінок та дітей.

“Частині населення кажуть, що треба відновити Радянський Союз. Іншій частині населення кажуть: є фашисти та нацисти. Насправді це просто пограбування. Для російського вищого ешелону це можливість вкрасти гроші з українського державного бюджету. На середньому рівні вони просто хочуть захопити землю і врожай, а на нижньому – просто хочуть вкрасти iPad та спідню білизну”, – наголосив Ходорковський.

l;thtkj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Ало, швидка, рятyйтe, він вже синіє”: 60-річний чоловік одягнув на чоловічий 0рrан власну обручку, а зняти вже самостійно не зміг (Фото)
Next post