Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Пройсто вдумайтеся в це –  Прибула частина захисників Маріуполя, визволених з полону (Фото)

До Києва прибула частина захисників Маріуполя, визволених у результаті обміну військовополоненими 29 червня. Про це Національна спілка журналістів України повідомляє в телеграм-каналі.

“У ніч на 1 липня до Києва привезли частину захисників Маріуполя, яких звільнили під час обміну військовополонених 29 червня. Тоді з полону під час наймасштабнішого обміну від початку вторгнення звільнили 144 українських бійців”, – ідеться в повідомленні.

За даними НСЖУ, до шпиталю були доправлені 18 визволених з полону бійців прикордонної служби.

 

Нагадаємо, 29 червня в ході масштабного обміну з полону були визволені 144 захисників України, зокрема 95 оборонців Азовсталі. Більшість з них мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Вiд цьօгo бօю залежатuме дօля країнu – 15 хвuлuн нaзaд – розnочалась nօтужна 0nерація 3СУ: наաі вօїнu рօзnочалu настуn пօ всіх наnрямках: Було висаджено в повіmря одне із найбільших лігвищ окупанта – зaгиблиx і порaнeних не злічити…. Слава Україні
Next post “Ало, швидка, рятyйтe, він вже синіє”: 60-річний чоловік одягнув на чоловічий 0рrан власну обручку, а зняти вже самостійно не зміг (Фото)