Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вiд цьօгo бօю залежатuме дօля країнu – 15 хвuлuн нaзaд – розnочалась nօтужна 0nерація 3СУ: наաі вօїнu рօзnочалu настуn пօ всіх наnрямках: Було висаджено в повіmря одне із найбільших лігвищ окупанта – зaгиблиx і порaнeних не злічити…. Слава Україні

Сьогоднішня ніч для окупантів у Мелітополі закінчилась знищенням одного із найбільших їхніх лігвищ.

ЗСУ висадили в повітря базу яка розташована в районі аеродрому. Із димом пішло багато техніки, та особового складу. За інформацією, навіть догорає літак.

Наразі орки звозять поранених російських військових з аеродрома у госпіталь.

Рашисти вже розносять дезінформацію, що обстріл Мелітополя — це залякування мешканців, терор і т.д. Але все ж підтвердили, що прилетіло точно по цілях на аеродромі.

А т.зв. «губернатор» Баліцкій взагалі проявив клоунаду і порвав усі шаблони та уявлення про межі маразму сказавши: «ЗСУ запустило ракети по мирних жителях, але ППО перенаправило ракети на аеродром». Просто сміх.

Ось так, потроху і все буде. Кожного дня рашисти втрачають в тилу свої БК, а сьогоднішня історія в Мелітополі — дуже важливий крок для ЗСУ.

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Повага… Mолодці, що не побоялися…Лиmовці – kрасавчики – БРАВО! “Шах і мат” Росії і Німеччині. Маленьkа Литва завдає рішучого удару
Next post Пройсто вдумайтеся в це –  Прибула частина захисників Маріуполя, визволених з полону (Фото)