Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Майже всі, 99% без рук, без ніг. Хтось не чує, хтось не бачить, але очі щасливі. Деякі хлопці говорять зі сльозами на очах, деякі говорити не можуть.”

Україна повернула з полону РФ частину бійців “Азову”: стало відомо про стан звільнених захисників

Частину полонених бійців “Азову”, які героїчно захищали Маріуполь і завод “Азовсталь” від російської навали, вдалося звільнити і повернути до України 29 червня.

Майже всі військові, котрих вдалося звільнити з полону, втратили кінцівки.

Про це стан захисників України, які 29 червня повернулися додому, розповіла Тетяна Харько, сестра полоненого “азовця” – командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія “Волини”, у коментарі “Суспільному”.

За її словами, звільнені військові перебувають у жахливому стані. Деякі “азовці” не чують або не бачать.

Проте, як зауважила представниця Асоціації родин захисників “Азовсталі”, воїни щасливі, що їм вдалося повернутися з російського полону додому. Нині всім звільненим з полону захисникам потрібна медична допомога.

“Майже всі, 99% без рук, без ніг. Хтось не чує, хтось не бачить, але очі щасливі. Деякі хлопці говорять зі сльозами на очах, деякі говорити не можуть. Зараз, я думаю, вони в дорозі. Хлопці з цього обміну потребують невідкладної медичної допомоги, огляду”, – розповіла Тетяна.

Самого “Волину” росіяни не віддали. Сестра каже, що після того, як брат потрапив у російський полон, інформації про нього немає. Нині родина не має з ним жодного зв’язку. 

Проте Тетяна наголосила, що вона та інші родичі “азовців” радіє звільненню хоча б деяких захисників, адже усі вони – герої.

“Ми всі їх дуже чекаємо і будемо робити максимально багато, аби всі повернулися додому”, – додала дівчина. 

Нагадаємо, зросійського полону звільнили українських військових, серед яких – оборонці “Азовсталі”: як це відбувалося (відео).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ВIД 0СЬ Цьօгo бօю залежатuме дօля країнu – ЦІЄЇ ночі – розnочалась nօтужна 0nерація 3СУ: наաі вօїнu рօзnочалu настуn пօ всіх наnрямках
Next post 3АЯВА Тиmошенkо: Х0чу привітати з цим всіх уkраїнців: газ для населення буде по 3 грн. за куб, все, що потрібно зробити це..