Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

П0ВАГА ЦЬ0МУ бізнесmену…Запам’ятайте це ім’я — Рафал Бжоска. І покажіть це нашим т.з “олігархам”. Погляньте що зробив цей польський бізнесмен для України ВІДЕО

Друзі, запам‘ятайте це ім‘я — Рафал Бжоска.

Польський бізнесмен, який на минулому тижні відправив в Україну 34 вагони гуманітарної допомоги (500 т). Вантаж вже доїхав у Харків.

Ліки, консерви, макарони, борошно, ковдри, спальні мішки — все найбільш необхідне.

Giant of a man! 

Людина!!!!!

Женя Клiмакiн Vasyl Mykytenko

Деталі. Півтисячі тонн гуманітарної допомоги у 34 вагонах відправили з Польщі до Харкова цими днями. Це найбільший гуманітарний вантаж, відправлений не державою, а приватними особами, інформує Forbes.pl.

Гуманітарну допомогу Харкову відправили подружжя Рафал Бжоска та Омена Менса. Бжоска є головою поштової компанії InPost, а Менса – відомою у Польщі телеведучою.

Як пише Forbes.pl, підготовка і відправка гуманітарної допомоги відбувалась у повній таємності і розповіли про нього тільки зараз. У 34 контейнерах в Україну відправили борошно, цукор, макарони, консерви, рис, різні каші, молоко, ліки, спальні мішки та ковдри і багато іншого.

«На нашого сусіда, Україну, відбувся брутальний напад. А польське суспільство та польський бізнес проходять іспит на людяність так, що можуть цим пишатися. Сьогодні я звертаюся до наших братів, підприємців та бізнесу по всьому світу – не дивіться байдуже, допоможіть захистити слабших, нехай це буде не просто поривом перших тижнів! Не дивіться на Excel, просто дивіться в майбутнє. За нас сьогодні воюють українці. І їм потрібна допомога. Ця війна може бути тут за мить. У нас складна історія в Польщі, але ми чудово знаємо, що є дієвим у боротьбі зі злом: дієвим є солідарність», – каже Рафал Бжоска.

Він також процитував відомі слова Вінстона Черчілля, який свого часу висловився про свого попередника Невіла Чемберлена, політика якого призвела до непідготовленості й поразок Британії на першому етапі війни: «Вас поставили перед вибором між війною та ганьбою. Ви обрали ганьбу і ви отримаєте війну».

Поїзд, який отримав назву «Конвой польських сердець» виїхав з Польщі у четвер, 21 квітня.

Перший «Конвой польських сердець» із п’яти вантажівок доставили дитячій лікарні у Рівне минулого тижня. Лікарня отримала 100 тонн вантажу, серед якого ліки, підгузки, продукти харчування, а також автомобіль швидкої допомоги.

A tu zwięzła odpowiedz DLACZEGO to robimy i kogo zachęcamy do DAWANIA więcej Dziękuje wszystkim,którzy pomogli nam zorganizować ten Konwój Polskich Serc pic.twitter.com/6A2GUpUWnz

— Rafał Brzoska (@RBrzoska) April 24, 2022

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЦЕЙ“ГОЛУБЧИК” аж цього мабуть не передабчив – По всьому інтернету кишать повідомлення від росіян починати скидувати бoжeвiльнoгo царя – схоже холодильник почав перемагати телевізор.
Next post Buявляєmься…Тількu без nаніки … Тепер повісmку може отримаmи навіть той, хто офіційно має повне право на відсmрочку