Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Луkашенко еkстренно… 3ібрав сеkретну нараду : Прuйнято важлuве історuчне рішення..”Якщо хочуть зберегтu свою незалежність”:ЦІ kраїни мають “об’єднатися”

Самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що країни колишнього СРСР мають “зблизитися” з Білоруссю та Росією.

В іншому випадку, за словами Лукашенка, ці країни ризикують втратити свій суверенітет та незалежність, а то й узагалі зникнути.

Про це йдеться у зверненні білоруського диктатора до учасників пленарного засідання IX Форуму регіонів Білорусі та Росії, що відбувається у Гродно, інформує “Белта”.

“Сьогодні країни пострадянського простору мають бути щиро зацікавлені у зближенні із Союзною державою, якщо, звісно, вони хочуть зберегти свої суверенітет та незалежність. Ми переконалися, що лише спільно можна протистояти глобальним викликам. Ті, хто зараз ще сумнівається, повинні розуміти: без якнайшвидшого єднання та згуртування, зміцнення міждержавних зв’язків і просто нормальних людських відносин нас завтра може не бути”, – сказав Лукашенко.

 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Таk 0СЬ воно що… Щойно в інтернеті з’явився допис –Уkраїнці можуть позиватися до Європейського суду через дії Росії: поkрокова інструkція, як стягнути компенсації
Next post Це…Сtалося… Зaxoдить дo caлoну лiтня жiнoчкa. Нa мoє пpивitaння укpaїнcькoю, чую у вiдпoвiдь: ” Вьi ужe вcє нa уkpАiнcкiй мaнєp пєpєctpoiлicь?..”