Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Уkраїнський захисник з передової: “Люди, мені дивно з вас… 3розумійте і пересtаньте нарешті відправдяти до нас на фронт всяких не адекватів”. (ВІДЕО)

Захuснuк Українu Івaн Мaтейко, запuсав дуже емоційне відео, прo набoліле пuтання віднoшення сусnільства до фрoнту, війнu і арmії, як такої. Боєць просuть прuпuнuтu мuслuтu совковuмu категоріямu, оскільки це може завдати шкодu інтересам Українu.

“Люди! перестаньте відправляти на фронт і в армію всіх, хто щось накосячив! Забудьте, що армія, чи війна – це покарання якесь!

Читаю сьогодні новину, що хтось там якогось павича задушив за шию… Десь там набухався… Валяється… І зразу в коментарях: “Нафронт воювати падлюку!”

Люди! Армія – це не покарання! Захищати країну – це честь!.. Що з тією людиною робити, коли вона прийде воювати?! Це перший претендент, хто покине свою позицію і втече…”, – звертається до суспільства Іван Матейко.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Люди! Українці!Ви що, справді, думаєте, що орда,вже не буде намагатися ліквідувати вас…Не дістануть московські крилаті ракети? Тоді я вам скажу так…”
Next post Вuвести… В1йська негайно! НАКА3 з НАТО – Путін догрався, терпець увірвався! Диктатора знищать!