Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Люди! Українці!Ви що, справді, думаєте, що орда,вже не буде намагатися ліквідувати вас…Не дістануть московські крилаті ракети? Тоді я вам скажу так…”

Щойно переглянув стрічку фб… В дорозі. Як тільки з’являється Інтернет – дивлюсь. Дивує бажання хороших людей – українців – посваритися між собою.

Ви що, справді, думаєте, що орда, відступивши від нашої Столиці, вже не буде намагатися ліквідувати нашу Українську Державність? Чи ви думаєте, що на неокупованих територіях вас не дістануть московські крилаті ракети? Чи ви, ідіоти, геть з глузду з’їхали, і мрієте про депутатські мандати і чиновницькі крісла у той час, коли йдеться про виживання і саме існування української Нації та Держави?

Щиро прошу вас, мої співвітчизники, припиніть розбрат! Не варто зараз мірятися, хрін зна чим, умовним «зеленоботам» і «порохоботам»…

У нас всіх – українців – один ворог! Це Московська імперія. І пам’ятайте, прихильники різних політичних лідерів: «Не сотвори собі кумира.»

Бо, зараз ви всі в них зачаровані і впевнені у своїй правоті, а за деякий час – ви будете їх розпинати за ті, чи інші помилки…

Люди! Українці! Не уподібнюйтесь російському біологічному сміттю, яке «закохане» у терор, знищення вільних, ґвалтування, і свого дегенеративного царька путіна!

Брати і Сестри, поки ми єдині – ми непереможні!

Слава Україні!

Дмитро Ярош

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Тер mінове повідомлення від Генштабу! Під Маріуполем російський десантний корабель вирішив здійснити “крок доброї волі” і пішов вслід за “Москвою”
Next post Уkраїнський захисник з передової: “Люди, мені дивно з вас… 3розумійте і пересtаньте нарешті відправдяти до нас на фронт всяких не адекватів”. (ВІДЕО)