Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Тер mінове повідомлення від Генштабу! Під Маріуполем російський десантний корабель вирішив здійснити “крок доброї волі” і пішов вслід за “Москвою”

Поблизу Маріуполя “самоліквідувався” ворожий катер.

Він підірвався на міні.

Про це заявив речник начальника Одеської ОВА Сергій Братчук.

“Повідомляється, що під Маріуполем підірвався російський десантний катер проекту 1176 “Акула” чорноморського флоту Д-106. Чекаємо підтвердження “жеста доброй воли”)”, – написав Братчук.

Катери проєкту “Акула” будувалися для Радянського ВМФ ЗС Союзу РСР та Російського ВМФ у період від 1971 до 2009 року на чотирьох суднобудівних заводах, зокрема на суднобудівному заводі у Болгарії.

Десантні катери цього проєкту використовувалися як самостійно, так і для вивантаження десанту та техніки з великих десантних кораблів проєкту 1174 та універсальних десантних кораблів проекту 11780.

джетело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post СЛАВА Тобі, Боже, і щuра Подяка братам-австралійцям – в Україну прибула сама потyжна австралійська бронетеxніка…
Next post “Люди! Українці!Ви що, справді, думаєте, що орда,вже не буде намагатися ліквідувати вас…Не дістануть московські крилаті ракети? Тоді я вам скажу так…”