Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Поляки- Щoйно “nідіpвали” весь інтернет заявивաи – тепер ми тօчно мoжемо сказати, що прийաов час коли не булем стояти осторонь і хочемо так як і українці взяти разом “участь у цій бumві”… ПочинаЄМ збір грօшей на Bayraktar для України

У Польщі вирішили взяти приклад із литовців, які раніше зібрали 5 млн євро на “Байрактар” для ЗСУ, і також розпочали збір коштів на “турецьку пташечку”.

У Польщі хочуть допомогти українцям якнайскоріше вибити роssійськuх оkуnанmIв, яких Путін кинув вбивати мирних людей і бомбити міста.

Про це повідомив польський журналіст Славомір Сераковський, котрий і запустив збір.

Він розповів, що надихнувся литовцями, які за короткий час (за 3,5 дні) пожертвували аж 5 мільйонів євро на придбання турецького ударного безпілотника для України.

Сераковський закликав поляків не спостерігати пасивно за тим, як росіяни вбивають українських дітей та руйнують чергове  міста.

“Давайте візьмемо участь у цій битві. Давайте скинемося на найефективнішу зброю!” – йдеться в описі збору. 

Журналіст хоче зібрати 4,5 мільйона злотих.  Збір триватиме ще 30 днів. 

Станом на зараз вже зібрано 27 237 злотих. 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Досить, це більше не можна терпіти!  …Байден заявив, що НАТО усвідомлювало ціну за санкції проти РФ і “готове зустріти загрози агресії”
Next post Xотіли – маєте!…Поповнення зброї і припасів до окупантів не буде: українські захисники висадили у повітря ворожу техніку. Відео