Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“ЦЕ кінець і скоро це оголосять офіційно:” В мережі відреагували на падіння nатріарха Кирила.

Напередодні глава Російської православної церкви Кирило (Гундяєв) впав у храмі під час служби. У Росії це одразу ж почали пояснювати то “коронавірусними обмеженнями”, то тим, що підлога у церкві була дуже дорога, мармурова, сам “патріарх” заявив, що “немає нічого страшного” в його падінні.

Однак українці у падінні посіпаки Кремля, який, прикриваючись православ’ям, підтримує війну в Україні, побачили поганий для Росії знак. У коментарях у соцмережах люди “пророкують” РФ швидкий крах та вбачають у тому, що сталося, кару для росіян. 

Частина українців переконані: Кирило разом з усім “російським православ’ям” у його нинішньому кровожерливому вигляді – не мають нічого спільного з християнством.

“Він перевертень і це знак Божий !Цю потвору храм не приймає”, “Він не священник, він мішка япончик кримінальний авторитет 90р”, “Ну він же вчить вірян, що не можна чинити зло, бо Бог покарає – ось наочний приклад!”, “Погано впав! А може боженька йому натякнув, що пора вже починати каятись”, “Слава тобі, Господи, що дав йому натяк!”, “Сатану до храму не пустило”, – пишуть українці.

Дехто висловлює думку, що КДБ-шні пропагандисти втрачають “хист”.

“Якось скромненько падіння прокоментували: послизнувся, ковід і ще якась хрінь. А могли б з розмахом – припав до стоп Божих. Недоопрацюваннячко!” – іронізує один з коментаторів.

Гундяєву, який публічно підтримує війну в Україні і вбивства українців, представники нашого народу бажають “хорошого настрою”.

“Жаль, що голова не тріснула…”, “Це вже до земельки притягує”, “Дуже шкода, що не вбився!”, “Шкода, що піднявся. Добре було б, щоб не встав”, “А чого не вбився? Шкода, але ми почекаємо ще, поки вся та мразота впаде до наших ніг….. Ще трошки”, “Дай Бог , щоб більше і не встав”, “Це ще тільки падає,а буде лежать і під себе ходити. Бог є, він справедливий” – посилають “промінчики добра” російському керівництву в особі Гундяєва наші співвітчизники.

Однак переважна більшість коментарів стосується того, що подібні падіння у контексті розв’язаної Росією війни в Україні, є знаком неминучої поразки останньої недоімперії світу.

“Впаде і Росія,скоро. Не може таке творится довго”, “Так впаде і вся рассєя, швидше б, уже просто слів бракує для цієї нечисті”, “Це знак зверху. Скоро їм з х..лом кінець” “Тільки щоб якнайшвидше. Щоб хоч якась кара зійшла на них”, “Скоро впаде і скрєпная раша”, “Напевно це дуже погана прикмета. На Януковича лише вінок упав і ми знаємо чим усе закінчилося”, “Так і московска орда насильників і вбивць впаде і не встане”, – пишуть люди.

“Це тобі за нашу Україну! За наш біль, за наші сльози!”, “Щоб вони вже там всі попадали і ніколи не встали! Щоб на їхні всі міста напав такий смерч, як на днях був у Сочі! Кара Божа є і вона не забариться!”, – переконані українці.

Українці реагують на падіння Кирила
Українці реагують на падіння Кирила
Українці реагують на падіння Кирила

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ойсь стою 37 в черзі на заправці, спека, вийшла з машини, бо в0на на сонці, і чую р0змову трьох хл0паків.
Next post ГОСПОДИ Muлосерднuй…Щoйнo! Дві раkети влучили в ТЦ в де перебували люди .. Є жepтвu, купа швидких…