Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Вcя мeрeжa нa вуxаx! “kpacнa nлoщa” бyдe зaлuma k p 0 в‘ ю ”, – Уkpaїнa зaвдacmь вeлukorо ygapy no Pociї: мoльфapka poзnoвiлa, чuм зakiнчumьcя вiйна

Україна отримає перемогу у війні з Росією та зможе вступити до Європейського союзу. Політичні рішення президента України Володимира Зеленського стануть великим ударом для російської влади.

Про це заявила найвідоміша в Грузії провидиця та мольфарка Лелі Какулія. За її словами, Україна зможе повністю відновити територіальну цілісність та повернути окупований Росією Крим.

“Україна стане великою могутньою державою без росіян…. Українська влада підпише всі домовленості з Європою і країна увійде до Європейського союзу”, – зазначила вона.

Мольфарка додала, що Росії не вдасться реалізувати мрію про об’єднання радянських республік, але це намагатимуться приховати від населення до останнього. На Північному Кавказі можуть влаштувати бунт і оголосити війну решті Росії, внаслідок чого Кремль втратить цей регіон.

За її словами, президент Росії Володимир Путін не зможе врегулювати напружену ситуацію в РФ і його ліквідують, причому це зробить мусульманин. Бунти, що почнуться у Чечні, докотяться до столиці Росії.

Після битви мусульман у Москві все буде зруйновано, ми побачимо час, коли вся Червона площа буде залита кров’ю”, – підсумувала Лелі Какулія.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post БРАВО Джонсону!!!Він знову вразив світ! Борис офіційно заявив, що готовий “натиснути” на кiлька країн, щоб ті якомога швидше допомогли Українi зi зброєю…
Next post Тра гічна неділя .Київ . Під завалами обстріляного росіянами будинку почали діставати людей . Дістали шестирічну дівчинку … Її тато загинув , рятувальники чують крики громадян