Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Бомба: Вибухова інформація щойно надійшла з США. Росії не вдається націлитись на зброю, яку Україна отримує від Заходу – Пентагон

У Міністерстві оборони США заявили, що окупаційні війська Росії намагаються націлитись на зброю, яку українській армії передають західні партнери. Проте в окупантів нічого не виходить.

Спроби Кремля перешкодити постачанню західної зброї в Україну залишаються безуспішними, повідомив високопосадовець Пентагону у п’ятницю, 24 червня, передає Reuters.

За словами американського чиновника, зброя, включаючи системи далекого радіусу дії, надходить до країни без впливу на цей процес із боку російських окупантів.

“Росія намагається, але не може націлитись на західну зброю, що поставляється в Україну, у тому числі системи великої дальності, які, як сподівається Київ, матимуть вирішальне значення на полі бою”, – зазначив він.

Зазначимо, що офіційні особи та аналітики США прогнозують, що постачання нових систем озброєнь допоможе ЗСУ відвоювати свої території у російських окупантів. При цьому війська РФ виснажені, тоді як українська армія освоює дедалі досконалішу зброю.

За словами голови Об’єднаного комітету начальників штабів, генерала Марка Міллі, прибуття американських далекобійних артилерійських систем має допомогти Україні у майбутніх боях.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Вірськовий корабль “Василь Биков” зметуть! Просто на палубі: матроси в шоці. Почалось Удари з берегу – 280км
Next post Директора львівського політехнічного училища оштрафували на 34 тис. грн за хабар