Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Це останнє фото в мого чоловіка на телефоні.Пом’яніть його…Він загинув за Україну…

Nadia Kravchuk разом з Вахою Вахтановичем.

8 год  · 

Це останнє фото в мого чоловіка на телефоні. Ваха Вахтанович

Зроблене 23 квітня в 11:45год.

Я б дуже здивувалась ,якби це було не селфі.

Ми зараз дуже всі плачемо за Ним за нашими Героями.Але маємо знати що він прожив життя.

Свої 26років він прожив, а не проіснував.Це важливо розуміти!

В нього була місія він її виконував поступово, він жив наповно завжди,мав все для життя Кохану дружину,Синочка Красавчика,мав бачення,мрії,сумніви,провали,перемоги,друзі,вороги,цілі,любов,ненавість…і він приймав це життя ,жив його і був за нього вдячний Богу.

Я вважаю що він виконав свій обов’язок.Залишив нас Залишив Сина .

Наша задача тепер не змарнувати його жертви і багатьох інших хлопців….

Маємо жити достойно,маємо посміхатись і бути щасливими,маємо радіти своєму життю,бо в цей час *Сьогодні*, більше має значення чим *Завтра*,за це найкращі та найрідніші люди віддають свої життя. Живіть одним днем і на Повно,бо завтра може не настати..

Звісно,нам всім болить.А Особисто мені як я чекаю ,коли настане в моєму житті 24 квітня те Велике Свято Великдень але в голові зупинилась тільки одна фраза Яка прозвучала 26квітня Про сповіщення якого я саме більше боялась почути :<<Мені дуже шкода,але ваш Чоловік загинув під час бойових дій В Луганській області,внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу>> .. і тут все час зупинився…ніби живе тіло але вже без душі без частинки свого серця..без Коханого…без батька…

Пройшло 2місяці як ми тебе втратили.

2місяці як тебе не бачила по відео зв’язку,2місяці як просто не чула тебе я ,2місяці як син говорить «Тато» дивлячись на твої фото і не розуміючи що тебе немає ,2місяці Сама з дитиною і неможливо прийняти що ти не повернешся з домовини.

Але я відчуваю ,що десь там над хмарами,чи сонце сходить ,чи ніч настає , чи дощ паде і зорями світить знак подає ,Він все ще посміхається і оберігає нас.Тільми ми вже не бачимо..

Це мало сказати-він полягнув,помер,загинув.

Це мало сказати-він не повернеться,не подзвонить,не напише.

Він вам і мені віддав, стукіт власного СЕРЦЯ…цінуйте Ви наших Героїв.

Тож давайте дамо собі час на сльози,а потім будемо радіти життю, святкувати дні народження, Грати весілля (ГУЧНО), краще давайте пишатися тим що ми Українці з Великої букви.!Виховувати дітей в любові до своєї Країни і ненависті до росії ,розвиватися,сплачувати податки,контролювати хто там у нас при владі і не втомлюватись збиратися на Майдані Незалежності коли хтось нас веде не туди .Давайте будемо говорити Українською Солов‘їною,любити людей і головне Любити Бога.. він єдиний знає про наше *Завтра*..

Давайте будемо свідомими,тримати холодний розум і сприймати реальність..! Це життя …

Давайте переможемо в цій війні ,щоб не марно наші хлопці полягли.!

І знаєте—це буде найкраща йому подяка . Це буде означати,що його місія продовжується і йде до виконання.!

Його справа живе.

Назад я незможу повернути нічого < А ні тих ранків з Кавою,ігри з Синочком,обіймів,поцілунків,підтримки,Кохання,ПРОСТО ЖИТТЯ, >колишнього більше немає ,але життя є і все буде ,не так ,отже,інакше,але якось буде.!

Знай я чекаю тебе з тої Клятої війни , ти завжди будеш для мене там на війні з своїми Побратимами які захищали нас і полягли з тобою.(Чорний),(Каливан).

Спочивайте з Миром і оберігайте нас з Небес наші Воїни світла і добра .Ви наші Небесні Захисники .! Які захищають своїх- Матір і батька,Синів,Дружин,сестер,братів і всіх рідних.

І знайте також запамятайте завдяки кому у вас спокій,

Завдяки тим хто лежить в сирій землі в могилі,або сидить зігнутим в мокрому окопі.

На небі зібралось потужне військо.

Ви були найкращі тут і будете серед кращих там!

Навічно маємо пам’ятати кому дякувати за Чин!

Не відступили,не віддали,не зігнулися!

Тож давайте подякуємо їм за все ,за віддане своє життя Нам.

Дякую живим і мертвим.!

Вічна пам’ять 🕯полеглим!

Слава Україні!🇺🇦

Всім Героям Слава!🇺🇦💪

Поширюйте !….щоб зрозуміти за що вони живуть завдяки кому!

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Карма наздогнала їх: буквально 30 хв тому…У расії розбився військовий літак, борт охопила сильна пожежа: є загиблі. Фото і відео
Next post Це Є Один з найпотужніших ударів ЗСУ по …! Знищення Севастопольської бухти: весь флот РФ на дно. HIMARS тут – чого чекати?