Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На жаль найгірші побоювання підтвердилися: Із Мозира почала екстренно евакуювовуватися вся “еліта” і зайшли військові. Невже Білорусь таки воюватиме з Україною?!

Лукашенко не на жарт “розгулявся”, а україніські війька переходять в режим відвищеної готовності.

Як повідомляють місцеві ЗМІ та соцмережі, у прикордонному Мозирі спостерігається незвичайна активність: місцева “еліта” в екстренному порядку евакуюється з міста.

Також на територію нафтопереробного заводу в цьому ж місті в’їхала велика кількість людей у військовій формі. Також звідти активно вивозять пальне.

“Цілком можливо, що такі заходи зумовлені побоюванням білоруського керівництва залишитися без палива у разі удару по підприємству. Фактична евакуація з Мозиря почалася після 20 червня.

Заможні особи почали організовувати евакуацію власних сімей за кордон чи північ Білорусі. Паралельно з цим вони забезпечили вивезення власних цінних речей та коштовностей”, – розповіли журналістам джерела в українських спецслужбах.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Господь почув молитви мільйонів! Щойно“Парамедик Катерина «Пташка» з Тернопільщини попросила маму її любити і чекати (+відео)
Next post Я більше не буду мовчати…Українка не витримала: Ей ви, всі, у кого вистачає совісті відкривати зараз рота і стверджувати: “ой, нехай уже та росія забирає, що хоче, тільки не стріляє по нас”, … відповідаю…