Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Цілuй світ із подuвом зустрів вечірню заяву Шольца: “Після того, що я побачив в Ірпіні я можу тепер точно сказати – Україна – у нашій сім’ї, санкції проти Росії працюють, зброї дамо скільки потрібно

 

Німеччина буде відправляти озброєння Україні «стільки, скільки буде потрібно», і не відмовиться від санкцій проти країни-окупанта Росії, хоча ці заходи також боляче б’ють по німецькій економіці та кишені громадян.

«З моменту поїздки в Україну для мене як ніколи зрозумілі дві речі: Україна належить до нашої європейської сім’ї. <…> Ми продовжимо підтримувати її зброєю доти, доки Україна потребує нашої підтримки», – наголосив він.

За словами канцлера, Захід «не сприймає насильницький напад на Україну, і тому «широко» забезпечив її зброєю, а проти Росії ввів разом «безпрецедентно жорсткі санкції».

«Ці санкції справді працюють. Так, ці санкції завдають збитків і нам самим. Вони завдають шкоди нашим компаніям, але вони важливі. Свобода, демократія, солідарність із друзями та партнерами мають свою ціну. І ми готові її заплатити», – сказав Шольц.

Він згадав зруйнований бойовими діями район в Ірпені під Києвом, який йому показали 16 червня: «Я ніколи не забуду картини жаху, які я там побачив».

Канцлер додав, що 23 червня на саміті ЄС у Брюсселі він виступатиме за набуття Україною статусу кандидата у члени ЄС.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post У європейців від українських біженців культурний шок. Розповім про факт, який мало хто знає
Next post Прямо зараз..0купанти виводять війська та техніку з Маріуполя: мерія назвала причину