Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

А це вже серйозно..ЗСУ “демілітаризують” острів Зміїний: в МВС назвали спосіб

Контроль над островом Зміїний де-факто означає контроль над акваторією усього Чорного моря. Збройні сили України зможуть “демілітаризувати” його й позбавлять ворога можливості прикривати свою бойову авіацію та Чорноморський флот.

Усе це стане можливим завдяки військовій допомозі союзників. Таку думку в ексклюзивному коментарі висловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

Відповідаючи на запитання, чому острів Зміїний є настільки важливим із військової точки зору, експерт пояснив: “Той, хто контролює Зміїний, той великою мірою контролює й акваторію Чорного моря. Тому що з нього можна завдавати ракетно-бомбових ударів. Наші озброєння мають невеликий радіус дії. Якщо ми будемо контролювати Зміїний, ми зможемо завдавати ударів по ворогу”.

“Коли у росіян на Зміїному є свої засоби ППО, радіолокаційні станції, вони можуть завдавати авіаударів і прикривати свій Чорноморський флот”, – додав він.

Говорячи про те, чи зможе Україна встановити контроль над Зміїним, Андрусів сказав: “Ні, я думаю, що ми не зможемо взяти під контроль Зміїний, але ми зможемо зробити так, щоб цього контролю не мали і росіяни. Це теж дуже багато”.

“Насамперед завдяки зброї, яку нам починають надавати. Ми зробимо Зміїний демілітаризованим”, – наголосив він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЧИ знаєте, що це на фото!?Командування окупантів викрало найбільшу в Україні найсучаснішу сонячну електростанцію
Next post  Мушу вам повідомити вам неприємну новину…Війська РФ можуть захопити Лисичанськ й активізували зусилля щодо перекриття “траси життя” – ISW