Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Cтрaшне міcце де не пускають навіть тюрeмщuків: стало відомо де утримують наших командирів, захисників Маріуполя

Для командирів “Азова” виділили окреме крило московського “Лефортово” за чорними шторами. Туди не пускають навіть тюремників.

Про це повідомляють росЗМІ посилаючить на співрозмовника у юридичних колах Москви, що знайомий із ситуацією в ізоляторі ФСБ «Лефортово». За його словами, з українцями зараз працюють співробітники 5-ї служби ФСБ (Служба оперативної інформації та міжнародних зв’язків).

«Там виділили ціле крило “під СБУшників” та співробітників 5-ї служби. Крило відокремили чорною завісою, щоб коридор не було видно взагалі. Туди навіть звичайних співробітників ізолятора не пускають», — зазначає джерело.

Про те, що командири «Азова», які здалися в полон у Маріуполі, перебувають у СІЗО «Лефортово», повідомило джерело ТАРС у правоохоронних органах РФ.

У чому звинувачують ув’язнених наразі невідомо

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Він отрaвленuй або на межі жuття і сmерті: Те, що сталося з Пyтінuм під час останнього відеозвернення пiдiрвaлo мережу. Відео
Next post Євген Рибчинський не витримав: “Українці, скільки можна!?Всім тим хто і досі захищають російську культуру я скажу наступне…”