Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЦЕЙ ПОСТ РВЕ МЕРЕЖУ!Олена Мозгова – до тих хто виїхав: “Мене попросили написати це, ті, хто залишились тут…”

 

А тепер пост для тих, хто виїхав! Не капайте на мозок і припиніть кошмарити тих, хто залишився! Мене попросили написати це, ті, хто залишились тут і роблять все що можуть, тримають оборону! Але їм «добрі» родичі, друзі і знайомі починають розказувати, що все пропало, нас здали, всім пи»да, нє»уй там сидіти терміново тікайте!

Блядь, припиніть це робити! Виїхали і сидіть тихо, робіть щось по можливості, не бикуйте там і не залякуйте тих, хто залишився тут!
Ніхто не збирається засуджувати жінок, особливо тих, які вивезли дітей! Всі все розуміють! Про чоловіків у мене своя особиста думка і я маю на неї право!

Я б зневажала свого чоловіка, якщо він виїхав і не залишився, але так само я б і собі не простила, якби кинула його тут. Ми одна родина, і будемо і в горі, і в радості до кінця! Це моє розуміння!

І так, я вважаю, що якщо всі поїдуть, то захищати немає що! Місто, село це перш за все люди, енергія їх, а не просто стіни, навіть якщо дуже гарні і старовинні! Ми, ті хто залишився, наповнюєм своєю енергією і сенсом ті міста де ми залишились!

Тому, можете допомогти, допомагайте одне одному, робіть кожен щось для Перемоги! А не можете сидіть і не пи»діть!

Миру всім! А Україні ПЕРЕМОГИ!

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Вчинок цього хлопця вже обговорює весь інтернет: Вiд того, що зробив цей юний Гepой у кoлaбopaнтiв тpoxи пpигopiлo. Нaвiть НЕ тpoxи.
Next post Попався… «голубчик“! ЗСУ під збuлu Су-25 РФ і взяли в полон льотчика-“вагнерівця” який повідомив шoкyючy інформацію