Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Хотіли “шиканути” і замовили шашлик: у Херсоні поки окупанти чекали на свій заказ, у відповідь отримали автоматну чергу

Рoсіянaм дyжe активно nоказують в українському Херсoні, що їм там гeть нe раді. 0т і черговuй вuпадок трапuвся з нuмu у місцевoму кaфe.

Російським окупантам захотілось “шuканути” і вони замовили шашлик. Але рахунок за таку трапезу подали в незвичному вигляді.

Рахунок у вигляді автоматної черги

Хотели поесть шашлык: в Херсоне оккупанты ждали заказ, но получили автоматную очередь

Оборонці Півдня зауважили, що такі клієнти в ресторанах добре відомі місцевим через своє минуле. Адже їхнє походження з самого початку не було гідним. Тепер ще й прославились мародерством. Тому для обслуговування таких особливих гостей прибула спеціальна сервісна група, яка “відкрила рахунок за допомогою автоматної черги”.

Два чеки по 200, та 1 – 300. Яскраві враження від вечері отримали геть не поважні гості закладу. Той, що 300, тепер покращує свій стан, не тільки фінансовий, в одній з лікарень тимчасово окупованого Криму. А ті, що вклалися в 200 – так само епічно вкладатимуться і в чорні мішки для сміття,
– похвалились наші захисники.

Схожа доля чекає всіх, хто прийшов на нашу землю вбивати та руйнувати.

Джерело:ОК “Південь”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Почалося?! На острові Зміїний прогриміли десятки вибухів, спалахнула пожежа – ЗМІ
Next post Медик ЗСУ “застукав” 8 окупантів за шoкyючuм заняттям і взяв їх у полон. ВІДЕО