Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Тільки що з передової…Під Ізюмом захисники України ліквідували окупантів із Кантемирівської танкової дивізії. Фото

Українські захисники під Ізюмом на Харківщині ліквідували чотирьох окупантів з Кантемирівської танкової дивізії. Їм усім було по 19-21 років.

Фото документів російських військових, які більше не вчинять злочинів в Україні, показав у Telegram український волонтер Роман Донік. За його словами, успішну роботу виконали військові бригади “Холодний Яр”.

“2003 рік народження. Такий молодий а вже Кобзона з Жиріновським бачив. Іншим є до чого “стрємітся””, – зіронізував Донік.

Під Ізюмом ліквідували окупантів із Кантемирівської танкової дивізії

Відео дня

Advertisement: 0:01

Окупантам було по 19-21 років
У мережі показали документи ліквідованих окупантів
Успішну роботу зробили "холодноярівці"

Нагадаємо: раніше українські захисники ліквідували на фронті оккупанта Олександра Арбузова, який перед поїздкою на війну обіцяв стати “новим господарем”. Він допускав образливі публікації у соцмережах.

“Уже не стане господарем навіть своєму собаці”, “У пекло з вітанням від єврогейців”, “Пан приймає черв’яків”, – відреагували користувачі мережі.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Почнемо ЦЕЙ ранок з добрих новин..Успішні контратаки ЗСУ в районі Запоріжжя змушують РФ кинути туди підкріплення – ISW
Next post На ранок… Влаштували “Хіросіму” окуnантам і вщeнт “рознеслu” цілий логістичний центр oзбрoєння ворога на Донбасі