Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Суд відправив ЦЬОГО “виродка” ФСБ за ґрати , який за мільйони доларів будував в Україні

Суд затвердив угоду про визнання провини у держзраді уродженця Вінниці Ігоря Колеснікова за прізвиськом “Ветеран”, який пішов на співпрацю із російськими спецслужбами та вербував в Україні іноземних агентів. Злочинна діяльність зрадника тривала з 2016 по 2022 рік.

Про це повідомив Судовий репортер. Зазначається, що чоловік виконував завдання Генерального Штабу ЗС РФ зі створення агентурного апарату та підбору відповідних кандидатів.

Одним з таких став нардеп України, чиє ім‘я не повідомляється. У 2019 році Колесніков організував йому зустріч зі співробітниками ГУ ГШ ЗС РФ. З квітня державний діяч став по суті одним із агентів Кремля.

Після цього в Україні була створена ціла низка суб‘єктів господарювання, які нібито займалися охоронною діяльністю. Працівниками цих структур були колишні співробітники МВС України. А фінансувалися вони за рахунок бюджетних коштів Росії. Планувалося, що ці “охоронні фірми” будуть використані після повномасштабного вторгнення РФ.

На потреби структур Колесніков особисто раз-два на квартал отримував від 1 до 3 мільйонів доларів від РФ. Надалі ці кошти передавалися довіреним особам нардепа, які відповідпли за роботу вищезазначених фірм.

Після цього зрадник продовжив вербувати нових агентів. У травні 2019 року він організував російським спецслужбам зустріч із однією жінкою, яка пізніше намагалася влаштуватися на керівні посади державної служби.

20 квітня прокурор і обвинувачений уклали угоду, за якою останній визнав себе винним у держзраді, погодився співпрацювати зі слідством та зобов‘язався не змінювати показання.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, Генеральна прокуратура оголосила про підозру колишньому меру Києва Леоніду Черновецького

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Рuдaє вcя Україна…Сергій та Богдан…Обидвоє …БАТЬКО ТА СИН.. 3агuнулu в бою за Україну: Вшануймо Героїв України 20-06-2022
Next post Ще недавно всі кричали: “ура” а сьогодні 200 окупантів сховалися у кущах, щоб не повертатися на позиції під Ізюмом