Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На ранок… Влаштували “Хіросіму” окуnантам і вщeнт “рознеслu” цілий логістичний центр oзбрoєння ворога на Донбасі

Маємо свіжі новини “з тієї сторони” про “Хіросіму”, яку влаштували ЗСУ на складі боєприпасів окупанта у Кришталевому.

Поділився цією інформацією великий любитель “новоросії”, Андрій Морозов, який позиціонує себе у блогосфері під ніком “Кот Мурз”.

Він заявив, що це був “склад всього боєкомплекту”. Так би мовити логістичний центрп, в який орки ешелонами звозили на розташовану в Червоному Лучі заілзничну станцію з РФ. Із найціннішого, що там було на його думку, це авіаційні ракети та зенітні снаряди.

“Потужність першої детонації була така, що народ схильний вважати – значну частину БК, що завозиться, просто звалювали в купу в одному місці, незважаючи на те, що територія заводу величезна і можна було грамотно розсувати так, щоб обійтися без хіросим у разі прильоту (… ) Після влучення по складу ешелони, якими була забита станція, тепловози розтягували з надсвітловою швидкістю”, – написав він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Тільки що з передової…Під Ізюмом захисники України ліквідували окупантів із Кантемирівської танкової дивізії. Фото
Next post Це відбувається в вперше…“Це не просто новина, це навiть важливіше, нiж взяття Хeрсона”: Пiонтковськuй вранці повiдомuв про важлuву пeрeмогу Українu у вiйнi з РФ.