Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вперше в історії! Поляки йдуть у ва-банк – ППО над Україною. Деталі розкриті: ракетам Кремля кінець

Колишній керівник Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козєй висловив в інтерв’ю Onet думку, що Росія вже програла війну на політичному та стратегічному рівні, але сценарій нападу все ще можливий як для України, так і для країн Балтії, Польщі та всього Заходу.

Характеризуючи ситуацію з повітряною безпекою, Станіслав Козєй припустив можливість протиракетного захисту над Західною Україною, зважаючи на близькість ракетних ударів до польського кордону.

“Ми маємо аргументи для того, щоб забезпечити превентивне страхування і повідомити про це Росії. Якщо вона не перестане атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня на день ми можемо запровадити протиракетний захист над Західною Україною”, – сказав колишній керівник БНБО Республіки Польща.

Говорячи про технічне оснащення України та РФ, польський генерал зазначив, що у порівнянні з початком війни українці мають чимало сучасної військової техніки із Заходу. Росіяни у цьому випадку програють, оскільки опираються на застаріле, радянське або пострадянське обладнання. Однак кількісно, очевидно, РФ таки досі становить серйозну загрозу.

Окрім цього, на думку генерала Станіслава Козєя, напад путінських військ на Польщу та країни Балтії – це не політична вигадка, а дуже ймовірна ситуація, що може виникнути, але лише в тому випадку, якщо росія здобуде повну перемогу над Україною.

Козєй не сумнівається, що росія вийде з війни в Україні дуже ослабленою: її стратегічні можливості зменшаться, позиції на міжнародній арені значно погіршаться, а рівень життя росіян дуже впаде. У цьому сенсі можна сказати, що рф програє цю війну, пояснює він.

“В сенсі національної єдності, позиції держави у світі чи шансів на приєднання до західної спільноти Україна виграла цей конфлікт, навіть якщо її територія буде обмеженою”, – вважає генерал.

Козєй також наголосив на важливості битви за Донбас.

“Її результат може виявитися вирішальним для майбутнього України, а також і для країн Балтії та Польщі. Потенційний напад путінських військ на Польщу та країни Балтії – це не політична вигадка, дуже ймовірна ситуація, що може виникнути. Але лише в тому випадку, якщо росія здобуде повну перемогу над Україною. кремль бачить перемогу так: перемога на Донбасі, успішна атака на Одесу, завоювання всього півдня, зміщення Зеленського і встановлення проросійського уряду (за моделлю Лукашенка). Якби росії це вдалося, то це була б дуже небезпечна ситуація. На хвилі ейфорії з приводу перемоги російський народ буде наполегливіше нести тягарі, пов’язані, зокрема, із санкціями. І буде готовий “добивати Захід”, – каже Козєй.

Він наголошує, що не належить до скептиків, які не розуміють – як маючи такі величезні військові проблеми в Україні, росія планує атакувати такого потужного суперника як НАТО.

“Такі міркування беззмістовні, бо вони передбачають, нібито путін керуватиметься логікою. Натомість путін діє ірраціонально. А якби путін переміг в Україні, то ця ірраціональність була б ще більшою. НАТО вже зрозуміло, що ми маємо справу з Другою холодною війною, тому марно робити вигляд, що конфронтації з росією немає”, – підсумував колишній шеф БНБ.

Зазначимо, що Польща, у плані оснащення безпеки своєї країни не сидить, склавши руки. Як заявив журналістам міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, Польща планує збільшити чисельність збройних сил країни, зокрема за рахунок створення двох нових дивізій на сході РП.

“Ми зміцнюємо наші збройні сили, створюємо нові військові підрозділи. Незабаром я представлю план, що передбачає створення двох нових дивізій, які розміщуватимуться на сході Польщі”, – повідомив Блащак.

Він зауважив, що з 2018 року триває формування 18-ї механізованої дивізії з командуванням в м. Сєдльце, до складу якої увійдуть існуючі підрозділи та нові. Він повідомив про плани закупівлі 32 багатоцільових гелікоптерів підтримки AW149 для потреб польської армії, які виробляє польська група Leonardo на заводі PZL-Swidnik у Польщі.

джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ось ким насправді має“ГУДІТИ ”інтернет.. Не можу повірити… ще тиждень тому ти записав відос який вuбyхнyв. Вадим ну як ти міг. Тобі же жити і жити. Командир роти ДШВ , пробач – Козак Пост
Next post Недільний екслюзив!Пoчaлaся жaрa! Через те, що Казахстан відмовив Пyтiнy в признанні “Л-ДНР” Росія вже сьогодні офіційно оголосила про…