Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

 Те, що зараз там відбуваєтсья це взагалі за межами уяви?! В Росії неочікувано для всіх заявили, що Польща вже розпочала неприховане захоплення України

Росіяни вже давно показали всьому світу, що вони та здоровий глузд – це речі, які просто несумісні. Вони живуть у власному світі фантазій та вигадок, які не мають нічого спільного з реальністю.

З цього всього можна зробит висновок що маразм росіян вже сягнув апогею. В бажанні виправдати війну проти України вони готові поширювати брехню, повірити в яку не зможе жодна адекватна людина.

Черговий абсурд від росіян

Російські ЗМІ повідомляють про те, що секретар Ради безпеки Росії Микола Петрушев заявив, що Польща не просто планує захопити території Західної України, а й почала втілювати свій “намір”.

Судячи з усього, Польща вже переходить до дій із захоплення західних українських територій,
– змолов рашист.

За його словами, плани на українські землі мають усі наші західні партнери. Як підтвердження до фантазії про плани Польщі Патрушев навів візит президента Польщі Анджея Дуди до Києва. Мовляв, ось була заява про те, що українсько-польський кордон незабаром перестане існувати.

Бідолашний Петрушев просто так зайнятий любов’ю до Путіна, що не має жодного уявлення про те, як працює сьогодні цивілізований світ. У ньому сусіди намагаються співпрацювати та робити це максимально ефективно. Натомість весь світогляд росіян обмежується війною, крадіжкою унітазів, зґвалтуваннями та іншою діяльністю, яка в нормальних людей викликають огиду.

Також хвора голова Петрушева породила фантазію про те, що Зеленський хоче надати полякам особливий статус та дозволити їм обіймати керівні посади, внаслідок чого Україна якимось дивним чином має розвалитися на декілька держав. Що ж, буде цікаво подивитися на його реакцію на поразку Росії у війні проти України, ізоляцію та крах імперії, збудованій на маразматичній брехні за сприяння недалекого народу. Це єдиний сценарій майбутнього, втілення якого ЗСУ за підтримки західних друзів України наближають кожного дня.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Президент вийшов і “nідiрвaв” інтернет заявою: “Я хочу щоб кожен від простого українця, до ТОП чиновника знали, ми південь нікому і ніколи вже не віддамо, а все своє – повернемо, і море буде українське” Відео
Next post Ось ким насправді має“ГУДІТИ ”інтернет.. Не можу повірити… ще тиждень тому ти записав відос який вuбyхнyв. Вадим ну як ти міг. Тобі же жити і жити. Командир роти ДШВ , пробач – Козак Пост