Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ПРО СТО чудова ранкова новина..В Польщі допустили закриття неба над західною Україною і назвали умову

Польща може ввести протиракетний захист над західною частиною України. Якщо Росія продовжить атакувати прикордонні райони з нашою країною ракетами великої дальності.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на екс-керівника Бюро національної безпеки Польщі Станіслава Козєя, якого цитує Onet.

“Ми маємо аргументи для того, щоб забезпечити превентивне страхування і повідомити про це Росії. Якщо вона не перестане атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня на день ми введемо протиракетний захист над Західною Україною”, – заявив Козєй.

При цьому він заявив, що Росія вже програла війну на політичному та стратегічному рівні, але сценарій нападу все ще можливий як для України, так і для країн Балтії, Польщі та всього Заходу.

“Якщо Путін побачить, що його доктрина ескалації ефективна, за кілька років може просунутися далі, наприклад, до Сувальського коридору”, – припускає Козєй.

Що таке Сувальський коридор?

Це своєрідний геополітичний термін, присутній у термінології НАТО, що означає територію навколо Сувалок, який з’єднує балтійські країни з Польщею та рештою країн Альянсу. При цьому він відокремлює від західних країн прикордонну російську Калінінградську область та Білорусь.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський неодноразово звертався до Заходу із закликом закрити небо над Україною, натомість в НАТО відповіли рішучою відмовою.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ТАМ шaлeнa nанiкa! Розвідка вже на 100% це підтвердила: Поблизу Запоріжжя понад 60 окупантів усвідомивши, що їм з дня на день “хана” вирішили рятуватися дизертирством
Next post “В ночі лягла вся 9 рота,-мінус 145 чоловік і щ ними 12 танків”. Командування окупантів шoкoвaнe втратами