Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Починаємо ранок з чудових новин – генштаб повідомив, що ЗСУ повністю вuбuлu російську армію поблизу Ізюма Харківської області ..

Українські війська звільнили населений пункт під Ізюмом у Харківській області . Збройні сили України під час контрнаступних дій у Харківській області вибили російську армію із села поблизу Ізюма .

Йдеться про населений пункт Дмитрівка . Відповідна інформація міститься у свіжому зведенні Генерального штабу ЗСУ .

У повідомленні наголошується , що на Харківському напрямку противник намагається не допустити виходу українських сил на державний кордон і в тил російським підрозділам , які діють на слов’янському напрямку та намагаються наступати на Слов’янськ .

У Сєвєродонецьку тривають важкі бої , українські військові докладають усіх зусиль для відновлення повного контролю над містом .

На цьому напрямі російські війська активно використовують ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню .

З метою виявлення слабких місць у позиціях українських захисників противник задіяв диверсійно – розвідувальні групи у районах Рубіжного , П’ятихатки та Дементіївки .

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post А тепер УСЕ спочатку: “Зрада” скасовується! Багато хто “кричить, що Захід дає нам мало зброї… Дозвольте вставити свої 5 копійок? То поїхали…
Next post ТЕПЕР…Всі вже знають що зараз ми всі скидаємося на машини для фронту… А чи не краще було б Розпуск 100 тис чиновників – це 100 тис машин щомісяця до армії…