Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Від ЦІЄЇ новини просто волосся дибки!На Донеччині ця потвора ексдепутатка здала свого сина-військового ЗСУ у полон росіянам

На Донеччині одна з колишніх депутаток Покровської селищної ради Мангушського району здала свого сина у полон російським окупантам. Хлопець служив у Збройних силах України.

Сама ж “матір року” у 2014-му брала участь в організації псевдореферендуму, після окупації Приазов’я Росією у 2022-му – перейшла на службу до окупантів. Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Клименко Анжела Борисівна. Колишня депутатка Покровської селищної ради Мангушського району. Брала участь в організації псевдореферендуму в 2014 році. Зараз самостійно перейшла на бік окупантів. Очолює один із гуманітарних штабів Єдиної Росії”, – розповів про “досягнення” зрадниці Андрющенко.

Ницість любительки Росії сягнула небачених глибин. Аби вислужитися перед новими господарями, вона власноруч здала в полон окупантам свого сина-військовослужбовця ЗСУ.

“Головне! Її син – військовослужбовець ЗСУ. Вона власноруч здала власного сина в полон окупантів. МерZота найвищого ступеня. Закарбовано. Відплата вже поруч”, – написав Андрющенко.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ОСЬ про кого МАЄ гудіти інтернет…Український герой залишився в Маріуполі назавжди
Next post Спрацювали на відмінно! ! тільки що під Хaрковом було повністю “дeмілітaрuзовaно” пункт упрaвління 20-ї aрмії РФ тa ГРУ: тілa зaгuблuх російськuх військовuх нe можуть ідeнтuфікувaтu..