Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У НЬОГО СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗДОРОВ’ЯМ”: ОЛЯ ПОЛЯКОВА РОЗПОВІЛА ПРО ПРИЧИНУ ЗНИКНЕННЯ ОЛЕГА ВИННИКА

Українська співачка та акторка Оля Полякова розповіла, чому від початку повномасштабного вторгнення зник співак і улюбенець багатьох українських жінок Олег Винник. Полякова заявила, що у Винника серйозні проблеми зі здоров’ям. За словами Олі, Олег переживає через події, які наразі відбуваються в Україні. Вони навіть разом хотіли записати пісню. Утім, це зробити не вдалося.

“Те, що я чула, у нього серйозні проблеми якісь зі здоров’ям були. Я з Олегом поспілкувалася на початку війни і знаю, що ми хотіли записувати пісні якісь і що в нього теж дуже боліло через те, що робиться в Україні. Я це точно знаю, бо з ним спілкувалася. Не знаю, можу я це казати чи ні, але я знаю, що в нього є проблеми зі здоров’ям. Я думаю, нехай він сам цю інформацію оприлюднить, а то зараз почнуться знову якісь заяви від мене”, – розповіла Оля в “ЖВЛ”. До слова, Олег Винник вже понад місяць, як зник з публічного простору. Артист не, розповідає де він зараз перебуває і чим займається.
повний текст читайте тут: https://prykarpattya.com/news/135199

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Пом’яніть…”Матусю, не плач!… Я вже їду додому…Сьогодні моя закінчилась війна…Від снайперів куль і від вибухів громуя їду туди, де твоя сивина.Де борщ у печі, молоко з пиріжками,де батькова сильна й згрубіла рука.Я їду додому зустрічай мене, мамо!Тримайся, рідненька, бо зустріч тяжка.Пробач мені, мамо! Пробач мені, тату,що сам собі вибрав я долю таку…”
Next post Обаааанннаааа… а ось і наступний пішов – 20хв тому в Підмосков’ї було знайдено тіло екс глави “росозброєння”