Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вчені створили “наномашини”, здатні вбивати ракові клітини без хіміотерапії: що відомо про новий метод

Вчені створили “наномашини”, які здатні за допомогою механічних молекулярних рухів проникати у ракові клітини та руйнувати їх. Для цього не потрібна хіміотерапія та протипухлинні препарати.

Повідомляє obozrevatel.com

Про це заявили вчені із Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ, повідомляє Scitech Daily.

Таку “наномашину” розробили шляхом синтезу та об’єднання наночастинок золота з молекулами, вона знищує ракові клітини за допомогою згортальних та розгортальних рухів.

У “наномашині” також є своєрідна молекула-засувка, завдяки якій з’явилася можливість контролювати молекулярні рухи та вибірково вбивати лише ракові клітини.

Наголошується, що “наномашина” не зможе проникнути в нормальні клітини з відносно високим рН (приблизно 7,4), а працюватиме лише в середовищі з низьким pH.

“Ми пропонуємо новий метод прямого проникнення в ракові клітини, щоб знищити їх за допомогою механічних рухів молекул, приєднаних до наномашин без ліків. Це може стати новою альтернативою для подолання побічних ефектів хіміотерапії”, – пояснив учений Йонгдо Чжон, який очолив дослідження.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Микола « Титан » Тищенко пару місяців тому подарував теробороні броніки . Бійці були щасливі , допоки не потестили бронежилети
Next post “Те що вчора натворив Путін перейшло всі межі…” Британія не послухала Європу і зробила це!