Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Фактично ніхто і не помітив, а більшість і не знала…Кремль старався це приховати, але не вдалося: Справжня мета війни РФ проти України насправді це..

Вторгнення Росії в Україну лише прикривається словами про ” денацифікацію ” , а насправді пов’язане з боротьбою за ” золото 21 століття ” . Війна в Україні , розв’язана Кремлем , є спробою РФ отримати ресурси , що знаходяться у надрах на українській території . Росія воює за літій , якого вона не має . Без нього в умовах ембарго на постачання з – за кордону технології в РФ надовго зупиняться у розвитку .

Таку думку висловив високопосадовець з економічного відомства , пише Telegram канал ” Вертикаль ” Таким чином , Москва має ще й економічну складову мети військових дій .

” Росії потрібен літій – золото 21 століття . На Донбасі є величезні поклади , як і в Кіровоградській області ” , – наголошується на ТГ – каналі . Україна може розбагатіти завдяки запасам літію , і це дуже непокоïть російське керівництво .

Москва хоче отримати цей ресурс , але приховує це , озвучуючи нацистські гасла для виправдання бомбардувань України . ” Це битва за майбутнє ” , – робить висновок джерело . За матеріалами dialog.ua

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “По ки не пізно, усвідомте нарешті, без цього війну в Україні не зупинити” : США наказали НАТО офiцiйно оголосити участь Альянсу у конфлікті та наказати росіянам припинити вогонь поки не пізно
Next post «Дай Боже, щоб так сталося» … Вiтaлiй Кiм шокував , прекрасною новиною, переоцінити не можна!Рано чи пізно але все до того йшло! окупанти починають вбивають своїх і тим самим “допомагають” ЗСУ!