Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Нiщo нe вiщyвaлo ceнcaцiї,по ЦЬОМУ… …”В Івано-Франківську дівчина зламала ніс чоловіку, який домагався її стоячи у черзі до банкомата

На захист негідника стала його дружина…

В Івано-Франківську невідомий чоловік домагався дівчину в черзі до банкомата. У відповідь на це вона вдарила кривдника, повідомляє «Zmina».

Інцидент трапився 14 червня біля одного з банкоматів у місті. Чоловік, як розповідають активістки, задер плаття дівчині та почав її торкатись. У відповідь на таку поведінку та вдарила кривдника й, за її словами, зламала йому ніс. 

“В мене був класний настрій, бо вперше за десять років я почала одягати короткі речі на двір. Всі попередні роки влітку я вдягала тільки балахони”, – розповіла потерпіла. 

Як зазначають активісти ГО Дом4824, після того як дівчина дала відсіч, на місце прибігла, ймовірно, дружина кривдника, а також зібралися продавчині, які почали засуджувати потерпілу.

“Прибув патруль, і ніхто їй не повірив. Бо чоловік пристойного вигляду, в костюмі, ще й одружений не міг зробити подібне. Якби не камери спостереження в ТЦ, які показали реальну ситуацію, то на дівчину написали б заяву!” – розповідають у ГО.

Про ситуацію активісти вже повідомили представництво Уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Франківщині.

Соціальна працівниця організації Юлія Князюк порадила іншим жінкам, які можуть опинитись у такій ситуації, одразу викликати на місце поліцію, щоб зафіксувати випадок.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ПРЕзидент зранку пpигoлoмшив заявою: “До мене дійшли шoкyючi слухи, щодо нашої армії, інформацію вже перевіряють, якщо виявиться правдою, то…
Next post ЦЬОГО героя України Ігор Дикуна – легенди оборони Ірпеня – розповів, як із побратимами і місцевими зупиняли наступ на Київ