Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«Дo Кaтерини ІІ Рoсії тaм не булo!» Генерaл СШA перед всім світом ж0рстко пoстaвив Пукінa нa місце…

У США заявили, що РФ не має жодних підстав вважати окупований Крим своїм, адже до цариці Катерини II ніякої Росії не існувало.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” повідомив колишній командувач військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес.

“Абсолютно фальшиві претензії Росії на Крим і південь України неприйнятні, адже до Катерини II там Росії і не було. Особливо, у світлі того, що Росія використовує силу з метою зміни суверенних міжнародно визнаних кордонів”, – зазначив він.

Генерал додав, що в Чорному морі НАТО потрібно розширюватися, щоб ефективно протистояти Росії.

“Три натовських члени в регіоні – Туреччина, Румунія і Болгарія – підтримують український суверенітет, але цього недостатньо для ефективної протидії Росії. Альянс працює в регіоні – і не тільки у військовій, але і в дипломатичній та економічній сферах”, – заявив Ходжес.

При цьому військовий пояснив, що за умовами міжнародних конвенцій, дуже обмежена кількість натовських кораблів може перебувати в акваторії Чорного моря.

“Тому доводиться розробляти альтернативні механізми стримування Росії і приділяти більше уваги союзникам НАТО, особливо Туреччини. Адже вона є тією точкою, де перетинаються європейський, чорноморський і близькосхідний напрямки стратегії НАТО. Альянсу доводиться брати це до уваги і враховувати турецькі інтереси”, – підсумував він .

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Хоч би вже не позорився: Папа Римський зробив неоднозначну заяву, яку росіяни вже почали тлумачити на свою користь.
Next post Солдатів порозкидало на десятки метрів, штабу немає, рoзбилo разом із генералами, а ті військові, які залишилися живими, ховаються по підвалах від ЗСУ