Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

17-р близнюки Богдан та Євген нікого не чіпали і просто йшли вулицею, а російські окупанти цинічно позбавили їх життя

На Чернігівщині навесні 2022 року росіяни вбили трьох юнаків , які просто йшли вулицею . Загинули двоє 17 – річних братів – близнюків Євген та Богдан Самодії та їхній 18 – річний друг Валентин Якимчук , розповідає авторка блогу ” Їх убила Росія ” Аліна Боднар . Трагедія сталася 14 березня у селі Мохнатин .

Того дня українські військові атакували колонну російських військ . Їхні машини роз’їхалися щонайближчими селами . Мохнатин окупанти не займали , лише проїжджали вулицями на танках . Саме в цей час брати разом з другом йшли селом . ” Діти просто йшли дорогою . Росіянам здалося , що вони передають даннi про них телефоном . I вистрелили по них ” , – каже координаторка проекту ” Очі ” Ірина Ярошинська . За словами очевидців , Валентину знесло половину голови , а Євгену вистрілили в груди .

Обоє померли на місці . Богдан отримав поранення у живіт , і коли прибігли сестра та батьки , хлопчик ще був живий . Мати повезла Богдана до Чернігівської дитячої лікарні , але дорогою він помер .

10 червня Богдану та Євгену мало виповнитися по 18 років . ” Діти же просто йшли . Але росіянам не потрібна причина , щоб убивати українців .

Росія не дала братам зустріти повноліття . Росіяни забрала життя у них , як іще у сотень українських дітей ” , – пише Аліна Боднар .

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Сьогодні Я х чу щоб ви приготувалися бо те, що я вам зараз розповім вас шoкyє! На наших з вами очах виліз нагору повний масштаб проникнення російських грошей і спецслужб у тіло Заходу і тепер вони будуть нас…
Next post Невже ніхто не можен нічого зробити?!Люди, ви навіть не уявляєте, що з ними там витворяють… Сестра “Волини” тільки що розповіла, що його останнє повідомлення було ще з території “Азовсталі” і зараз вони…. Відео