Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Хочу повідомити українцям!!!! Китай стверджує, що не допомагав Росії зброєю у війні проти України

Пекін не допомагав Росії зброєю у війні проти України. А китайсько-російські відносини є “партнерством, а не союзом”.

Про це на щорічній конференції з безпеки “Діалог Шангрі-Ла” у Сінгапурі заявив китайський міністр оборони Вей Фенхе, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Washington Post.

“Дозвольте прояснити щодо України: Китай ніколи не надавав Росії матеріальної підтримки”, – сказав Вей, відповідаючи на питання про посилення зв’язків Китаю та РФ.

За словами міністра, китайсько-російські відносини є “партнерством, а не союзом”.

“Воно не спрямоване проти будь-якої третьої країни”, – сказав Вей, додавши водночас, що відносини та співпраця між КНР та РФ зростатимуть.

Вей Фенхе також повторив традиційну для Пекіна позицію про те, що Сполучені Штати винні в ескалації конфлікту, надаючи Україні зброю і підтримку та організовуючи міжнародні санкції проти Росії.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “На світанку Головнокомандувач Залужний вийшов і повідомив всім таку довгоочікувану новину – наші ЗСУ пeрeходять у контрнaступ, тепер нам потрібно більшe aртuлeрійськuх сuстeм кaлібру 155 мм”,
Next post Поки ми з вами спали ЗСУ влаштували “сюрприз” окупантам до їхнього «свята» дня росії, Україна тепер ще на крок ближче до перемоги!