Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЩОСЬ пішло не так…Ось цей товариш майор у Вінниці намагався допомогти призовникові “ відкосити ” від мобілізації за $ 1500 .

Uncategorized 

Правоохоронцями начальника відділення на хабарі затримано забезпечення міського Вінницького об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Про це інформує Спецпрокуратура у військовій і оборонній сфері Центрального регіону .

Установлено , що майор ЗС України одержав хабар в розмірі 1400 доларів та 3550 грн від громадянина України за вчинення дій з використанням службового становища , а саме за непризов під час загальної – мобілізації .

10 червня хабарника в погонах затримано після одержання коштів на місці злочину . Затриманому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років ( ч . 3 ст . 368 Кримінального кодексу України ) . військкомату Офіцера Вінницького затримали за хабар у розмірі $ 1500 .

Товариш майор намагався допомогти призовникові ” відкосити ” від мобілізації . Але щось пішло не так

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Радість переповняє, коли читаєш такі новини: Щойно підвтердили, що нa Хeрсонщuні ЗСУ вєе проводять контрнaступ нa трьох нaпрямкaх..
Next post Зеленський схвалив перекидання тероборони в зону бойових дій