Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Є рішення…“Залізні куполи” не врятують Україну від путінських ракет, – ізраїльський експерт

Ізраїльська система протиракетної оборони “Залізний купол” не може бути достатньо ефективною в умовах України. Для захисту від ворожих ракет нашій країні вистачило б вже наявних засобів, якби їх було більше.

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман. “Сам по собі для тих умов, для яких створено, “Залізний купол” досить ефективний, але Україна має дуже велику територію”, – зауважив він.

Як пояснив експерт, “Залізний купол” працює проти ракет малої дальності від 4 до 70 кілометрів. “Для того, щоб перекрити значні території, таких комплексів має бути дуже багато. Зараз у самому Ізраїлі лише 10 оперативно готових батарей”.

Таким чином, “щоб це мало істотний ефект, цих комплексів в Україні має бути більше, ніж в Ізраїлі. У тих реальних кількостях, в яких він може бути поставлений в Україну, це не вирішить українські проблеми”, – запевнив Гендельман.

Відповідаючи на запитання, чому Ізраїль не надає Україні військової допомоги, він нагадав, що ця країна фактично постійно перебуває у стані війни. “Ізраїль перебуває в процесі постійної ескалації, постійної напруженості. Він постійно веде бойові дії. Тому в цій ситуації ізраїльське керівництво вважає нерозумним відкривати додаткові фронти”.

Коментуючи заклик посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука продати нашій країні “Залізний купол”, Гендельман зауважив, що ця заява має на меті привернути увагу до проблеми.

Водночас експерт запевнив, що навіть наявні в Україні засоби протиракетної боротьби, наприклад, С-300 або “Бук” могли б впоратися із завданням оборони, якби були у більших кількостях.

“Можливо, вистачило б і тих систем протиракетної оборони, С-300, “Бук” та інше, які є, якби їх просто було більше. Потрібні не так технологічні прориви, як кількість. Як і з усіма іншими озброєннями”, – наголосив він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прекрасна новина..ЗСУ за допомогою Caesar знищили 80 одиниць техніки ворога: Україна може отримати нову партію САУ
Next post Коломойський з Ахметовим в шoці… Окупанти тільки що оголосили, що майно, яке належало олігархам буде успішно “націоналізовано”