Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Так ОСЬ Чому українцям не приходять 2200 гривень допомоги від ООН: відповідь Мінсоцполітики

Чому українці все ще не отримали 2200 гривень допомоги від ООН – читайте в матеріалі ТСН.ua.

Під час війни деякі категорії українців можуть отримати фінансову допомогу від Організації Об’єднаних Націй у розмірі 2200 гривень. Однак заявники хвилюються, адже виплати не приходять вчасно. Відповідь, чому так відбувається, дали в Міністерстві соціальної політики.

Насамперед, варто зрозуміти, що до Мінсоцполітики надійшла дуже велика кількість заявок. Станом на 3 червня їх було відправлено понад 600 тисяч, але процес ще й досі триває.

Якщо ви все ще не отримали кошти, скоріш за все ваша заявка наразі обробляється.

Не варто забувати і про пріоритети Міністерства соціальної політики. Спочатку фінансова допомога буде нарахована тим людям, які наразі перебувають на деокупованих територіях чи регіонах, де ведуться активні бойові дії.

Зверніть увагу, повністю процес нарахування повинен закінчитися в кінці серпня. А тому потрібно не хвилюватися і просто зачекати.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Відлік пішов на хвилини…У Херсоні такого ще не було… все настільки серйозно, що херсонці чекають ледь не щохвилини на ЗСУ. Чесно.
Next post “Дaрeмнo ви ЦЕ нe дooцiнююте…Я бачу, що більшість людей і досі не зрозуміли до кінця, що сталося… Якщо ви думаєте, що потім все буде, як було «до» війни – помиляєтеся. Не буде, і ось чому…