Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Прекрасна новина..ЗСУ за допомогою Caesar знищили 80 одиниць техніки ворога: Україна може отримати нову партію САУ

Українські підрозділи Збройних cил, які використовують французькі гаубиці Caesar, знищили за допомогою їх уже не менше 80 артилерійських знарядь ворогаПариж розглядає постачання нової партії озброєння.

Про це повідомляє Europe 1. Зазначається, що раніше Україні було передано шість знарядь, зараз же розглядається подвоєння їхньої кількості.

Офіційне оголошення може співпасти з поїздкою президента Франції Еммануеля Макрона до Києва. Зброя вже активно використовується на фронті на Донбасі, про що добре обізнане оточення Макрона. Ще шість гаубиць можуть прибути в Україну вже до кінця червня.

Як уточнює France 2, французьким журналістам вдалося ознайомитись із роботою українських артилеристів на гаубицях Caesar.

Воїни пройшли навчання на військовій базі на півдні Франції. Вони розповіли, що російські артилерійські гармати розташовані на відстані 17 км. Відразу після пострілів артилеристи повинні піти якнайшвидше, щоб їх не помітив противник. Після кожного пострілу Caesar над запланованими цілями пролітають українські розвідувальні безпілотники.

За словами командира підрозділу, що має шість Caesar, вони дали змогу знищити щонайменше 80 артилерійських знарядь ворога.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post День, на який чекала вся Україна:в ефірі Фінляндія повідомила що надасть Україні партію військової техніки
Next post Є рішення…“Залізні куполи” не врятують Україну від путінських ракет, – ізраїльський експерт