Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Нарешті крута звістка для всіх:“Історичне непорозуміння”: в мережі запропонували скасувати указ Долгорукого про заснування Москви

У мережі з’явилося жартівливе “розпорядження”, яке “постановляє” скасувати указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви. Документ 1147 року названий “історичним непорозумінням”.

“Розпорядження”, яке нібито видав виконавчий комітет Київської міської ради, датується 7 червня 2022 року та має номер “367”. Воно також містить “печатку” та “підпис” міського голови столиці Віталія Кличка.

“Назва” документа – “Про відновлення виправлення історичної справедливості та виправлення помилок колишніх вищих посадових осіб міста Києва”.

Текст документу “постановляє” на основі норм Цивільного, Господарського кодексів та закону України “Про місцеве самоврядування” визнати недійсним указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви “як такий, що є історичним непорозумінням”.

"Розпорядження" містить "друк" та "підпис" міського голови столиці Віталія Кличка

Юрій Долгорукий (1190-1157) – князь із династії Рюриковичів, син Володимира Мономаха. Великий князь Київський, князь Суздальський та Переяславський; вважається засновником Москви.

Прізвисько Долгорукий отримав за те, що втручався в боротьбу за київський престол та усобиці на Русі. Похований у Києві в церкві Спаса на Берестові.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЗСУ ліквідували командира взводу окупантів із Луганська з позивним “Сват”. Фото
Next post Не віриться.Нaрeштi ЧУДОВІ…нoвuнu зі схoдy – Ми змогли!Українські артилеристиЗнищили російський “Град” на відстані 18 км: “роблять смерть” окупантам