Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Земля пласка, а в Антарктиду не пускають”: росіянин Юрій Лоза продовжує ганьбитись своїм уявленням про світ.

Скандальний російський співак Юрій Лоза знову зганьбився, заявивши, що Земля має пласку форму, а по краях оточена льодяною стіною під назвою Антарктида. Однак, туди нікого не пускають через міжнародну конвенцію.

Про це він цілком серйозно розповідав на ток-шоу “Алёна, блин!” на російському телебаченні. За його словами, жодна ракета не піднялась у космос і жодна людина не побувала на Південному полюсі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Юрій Лоза переконаний, що Земля пласка

Відео дняPlay Video

“Ви бачили хоча б один політ, який полетів би в космос? От ракети стартують, да? А хоч одна ракета полетіла вгору? Всі ракети піднялись на певну висоту, потім лягли і полетіли паралельно Землі. Я ракетчик, я служив у ракетних частинах”, – заявив Юрій Лоза.

При цьому він уточнив, що, на його думку, Земля має форму великого млинця або великого блюда, яке закінчується льодяною стіною.

“Закінчується все це льодяною стіною – Антарктидою. Туди не пускають. На край Землі неможна прилетіти. Чому? Тому що у всьому світі прийняте всезагальне правило – туди неможливо потрапити, бо туди просто не пустять”, – сказав росіянин.

На заперечення ведучої, що, мовляв, їздять туди люди – мандрують, Лоза впевнено заявив, що ніхто туди не їздить.

Юрій Лоза переконаний, що Земля пласка

“Ніхто не мандрує. Хто вам сказав? Заборонено. Всі дослідження Антарктиди заборонені міжнародною конвенцією. Ніхто не може пояснити – чому. Чому неможна в Австралії йти у бік Антарктиди? Також ніхто не може пояснити”, – впевнено парирував Юрій Лоза.

Юрій Лоза переконаний, що Земля пласка

Що ж до тих мандрівок в Антарктиду, які час від часу потрапляють у ЗМІ, то, на думку Лози, людей просто привозять до цієї льодяної стіни і водять уздовж неї, а на Південному полюсі насправді жодна людина не побувала.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що рік тому Юрій Лоза вже осоромився своїми висловлюваннями про форму Землі. Тоді він заявив, що “кругле – не обов’язково кулясте”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Гайдай: це прекрасно, Російські вiйська повністю провалили завдання і ми готуємося тепер до контрнаступу! Северодонецьк це Україна
Next post Я хочу щоб всі від простого українця до ТОП чиновника знали, що відтепер, в Україні більше не буде тіньової економіки та зарплат у конвертах , – Зеленський