Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Дaрeмнo ви ЦЕ нe дooцiнююте…Я бачу, що більшість людей і досі не зрозуміли до кінця, що сталося… Якщо ви думаєте, що потім все буде, як було «до» війни – помиляєтеся. Не буде, і ось чому…

Я все ж таки хочу розкрити думку глибше, бо бачу, що не всі зрозуміли до кінця.Якщо дивитися на війну з точки зору фізики та анатомії, то війна – це просто змагання з метання шматків металу у людські тіла.Але зрозуміло, що війна – це щось більше за шматки металу. Це щось більше за фізику, за історію, за анатомію і біологію, це більше за підручники стратегії і більше за всі науки разом узяті.

Війна – це сплав всього вивченого і невивченого, це найскладніший екзамен для нації, це те, що відбувається на всіх рівнях буття одночасно.І зрозуміло, що є велика спокуса зв‘язати війну з часом і сказати – собі або людям – приблизно такі слова: «Ось є лінія часу, ось у цій точці почалася війна, а раз є точка, в якій почалася війна, то має бути точка, в якій війна завершиться, і все буде так, як було раніше, до тої, першої точки. Все повернеться і стане, як було до.»

Але воно не повернеться. В якомусь сенсі з війни не повертається ніхто, навіть ті, хто був в тилу. Бо війна – це не тільки про те, щоб потрапити шматком металу у чиєсь тіло і не дозволити, щоб метал потрапив у твоє. Війна це про інше. Війна – це про все.Тому люди, які думають, що все буде, як було «до» – помиляються. Не буде. Всі «до» зметені, зпалені, знищені, зтерті.Тому краще зрозуміти це зараз. Те, що ніхто з нас вже ніколи не зможе остаточно повернутися з війни. Повернутися у «до». Повернути того себе, що був тоді. Все змінилося. Всі змінилися. Просто хтось змінився менше, а хтось змінився більше. Змінився цілий всесвіт, і не помічати це – дурість.

Навіть коли шматки металу перестануть вражати людські тіла, війна не скінчиться. Ви будете знати, що вона тут. Що вона поряд. Що вона чекає.Ви будете бачити війну щодня у дзеркалі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Так ОСЬ Чому українцям не приходять 2200 гривень допомоги від ООН: відповідь Мінсоцполітики
Next post ЧУДОВА новина..! Вже чули, що сталося на Херсонщині?! Цю подію важко буде недооцінити – один залп і мінус 200 орків відразу після влучaння нашої «Тoчки-У»